Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Holly Stoll
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 20 | +1.1% | PB | |
2 |
Erin Donagan
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 17 | +1.5% | PB | |
3 |
Katrina Marty
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 16 | +1.7% | PB | |
4 |
Caroline Hippen
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 15 | +1.2% | PB | |
5 |
Chiara Pierobon Mays
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 14 | -0.4% | ||
6 |
Lillie Hosack
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 13 | 0.0% | ||
7 |
Cassie Laibly
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 12 | – | ||
8 |
Lindsey Coons
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 11 | – | ||
9 |
Shelby Haines
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 9 | – | ||
10 |
Tina Meyer
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 6.50 | +1.8% | PB | |
10 |
Emily Hanson
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 6.50 | +0.4% | PB | |
12 |
Kaitlyn Barth
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 5 | – | ||
13 |
Gabrielle Verdoni
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | 4 | – | ||
14 |
Anja Enervold
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | 3 | +2.9% | PB | |
15 |
Aubrey Lonergan
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 2 | -1.7% | ||
16 |
Presley Busch
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | 1 | -1.3% | ||
17 |
Danielle Glisovich
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +0.6% | PB | |
18 |
Philomena McLaughlin
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +1.2% | PB | |
19 |
Paige Pelikan
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -0.3% | ||
20 |
Kaitlyn Gehler
Waterloo Swim Cl
|
Waterloo Swim Cl | – | – | ||
21 |
Hannah Kilburn
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | -4.8% | ||
22 |
Haley Bunkelman
Wausau Tide
|
Wausau Tide | – | +5.7% | PB | |
23 |
Gabrielle Matiszik
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club | – | +0.9% | PB | |
24 |
Celia Luner
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | +2.7% | PB | |
25 |
Maia McKeon
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | +0.6% | PB | |
26 |
Amanda Jordan
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | – | -0.8% | ||
27 |
Adriana Van Hout
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | -1.2% | ||
28 |
Sydney Walker
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | – | +1.5% | PB | |
29 |
Franny Gastrow
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +3.6% | PB | |
30 |
Maya Schneider
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | – | -1.4% | ||
31 |
Gianna Gastrow
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +3.7% | PB | |
32 |
Abby Fickel
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +0.1% | PB | |
33 |
Emma Smith
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +5.5% | PB | |
34 |
Sydnie Horne
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +0.4% | PB | |
35 |
Nicole Beckman
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -1.3% | ||
36 |
Grace Wyngaard
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
37 |
Stephanie Marks
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +1.2% | PB | |
38 |
Marin Stowe
Rapids
|
Rapids | – | – | ||
39 |
Sydney Kaphingst
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | – | ||
40 |
Zoe Woods
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -0.3% | ||
41 |
Kennedy Lawson
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | +1.2% | PB | |
42 |
Claire Wilson
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | +3.7% | PB | |
43 |
Kristilee McCadden
Fond du Lac Swim Club
|
Fond du Lac Swim Club | – | +3.1% | PB | |
44 |
Shakira Billmann
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | – | +6.6% | PB | |
45 |
Taylor Hall
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -1.0% | ||
46 |
Olivia Eisenhauer
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | ||
47 |
Katie Powers
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | – | -0.2% | ||
48 |
Lauren Hayon
Winnebago Area Mariners
|
Winnebago Area Mariners | – | -1.2% | ||
49 |
Sophia Thibert
Pulaski Area Swim Club
|
Pulaski Area Swim Club | – | – | ||
50 |
Olivia Lange
DFAC
|
DFAC | – | -1.2% | ||
51 |
Bella Passamani
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -2.1% | ||
52 |
Sydnee Dressel
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | – | +4.6% | PB | |
53 |
Jenna Silvestri
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | – | ||
54 |
Grace Rodenberg
Milton Marlins
|
Milton Marlins | – | – | ||
55 |
Alex Braunschweig
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +6.0% | PB | |
56 |
Rachel Repka
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | -0.3% | ||
57 |
Leah Orton
Unattached
|
Unattached | – | +4.1% | PB | |
58 |
Katie Lederhaus
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -0.4% | ||
59 |
Kristy Vigon
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +0.5% | PB |