Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rachel Wittmer
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | 20 | – | ||
2 |
Tiffany Nguyen
Life Time Minnesota
|
Life Time Minnesota | 17 | – | ||
3 |
Kelly Leonard
Hastings Area Swim Team
|
Hastings Area Swim Team | 16 | – | ||
4 |
Olivia Calegan
Lincoln Select Swimming
|
Lincoln Select Swimming | 15 | – | ||
5 |
Lianna Wood
St. Croix Swim Club
|
St. Croix Swim Club | 14 | 0.0% | ||
6 |
Raime Jones
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | 13 | +1.2% | PB | |
7 |
Ashley Pales
Lincoln Select Swimming
|
Lincoln Select Swimming | 11.50 | – | ||
7 |
Lucia Rizzo
South East Metro Sharks
|
South East Metro Sharks | 11.50 | +7.2% | PB | |
9 |
Sydney Schneider
Lincoln Select Swimming
|
Lincoln Select Swimming | 9 | – | ||
10 |
Maddy Potter
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 7 | +1.5% | PB | |
11 |
Andrea Fischer
Fastjets
|
Fastjets | 6 | +0.1% | PB | |
12 |
Grace Sakry
Fastjets
|
Fastjets | 5 | – | ||
13 |
Anna Egli
Mantas Swim Club
|
Mantas Swim Club | 4 | +2.0% | PB | |
14 |
Mikaila Thompson
St. Croix Swim Club
|
St. Croix Swim Club | 3 | +1.1% | PB | |
15 |
Anna Ellis
Unattached
|
Unattached | 2 | +3.8% | PB | |
16 |
Amy Taylor
WEST
|
WEST | 1 | +2.0% | PB | |
17 |
Samantha Gowen
Lincoln Select Swimming
|
Lincoln Select Swimming | – | – | ||
18 |
Zory Matlashewski
Unattached
|
Unattached | – | +2.7% | PB | |
19 |
Elli Walker
Hastings Area Swim Team
|
Hastings Area Swim Team | – | – | ||
20 |
Ece Kremers
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | – | +0.9% | PB | |
21 |
Sawyer Buhman
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | -2.6% | ||
22 |
Emma Lezer
Sea Devils Swim Club
|
Sea Devils Swim Club | – | +1.8% | PB | |
23 |
Kate Van Meter
Fastjets
|
Fastjets | – | – | ||
23 |
Libby Rothberg
Life Time Minnesota
|
Life Time Minnesota | – | +0.2% | PB | |
25 |
Sophia Nevin
Northfield Swim Club
|
Northfield Swim Club | – | – | ||
26 |
Jordyn Wentzel
Fastjets
|
Fastjets | – | +1.3% | PB | |
27 |
Elizabeth Bunce
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | – | ||
28 |
Asia Neuman
St. Croix Swim Club
|
St. Croix Swim Club | – | – | ||
29 |
Sarah Grow
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | – | ||
30 |
Ellie Thompson
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
31 |
Dee Flaada
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | – | +1.2% | PB | |
32 |
Natalie Swanson
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | +2.4% | PB | |
33 |
Amber Storer
Lincoln Select Swimming
|
Lincoln Select Swimming | – | – | ||
34 |
Taylor Rau
Fastjets
|
Fastjets | – | – | ||
35 |
Sami Janecek
Fastjets
|
Fastjets | – | -7.5% | ||
36 |
Kelli McCarthy
Life Time Minnesota
|
Life Time Minnesota | – | – | ||
37 |
Grace Hausman
Hastings Area Swim Team
|
Hastings Area Swim Team | – | 0.0% | ||
X |
Ciana Fragnito
St. Croix Swim Club
|
St. Croix Swim Club | – | – | ||
– |
Hannah Aitkin
North Suburban Aquatic Club
|
North Suburban Aquatic Club | – | – | ||
– |
Carrin Baker
Northfield Swim Club
|
Northfield Swim Club | NS | – | – |